Zmeniť jazyk: SK | EN | DE
Objednávka na vstupné vyšetrenie

Kontakt


Zubná ambulancia pre deti MySmile

Líščie údolie 57, 842 31 Bratislava

+421 2 602 64359

+421 918 778 024

info@mysmile.skStomatologické centrum

Košická 58, 821 08 Bratislava

+421 905 368 916

info@mysmile.sk

Dentálna hygiena


Čisté zuby sa nekazia!


Objednávka na vstupné vyšetrenie


Smejúca sa žena


Dentálna hygiena je z pohľadu zdravia Vašich zubov jedno z najdôležitejších ošetrení, ktoré Vám doporučujeme absolvovať.

Baktérie ktoré nám spôsobujú bolestivé zubné kazy, zápaly ďasien, parodontózu sa nachádzajú práve v zubnom povlaku, preto je veľmi dôležité vedieť sa o svoje zuby správne starať a nechávať si povlaky pravidelne odstraňovať (doporučujeme spravidla minimálne raz za pol roka).

Dentálna hygienička Vám citlivo odstráni zubný kameň (to je už zmineralizovaný povlak) laserom alebo ultrazvukom. Keď sú zuby zbavené hrubých usadenín, zubné povlaky sa dočistia tzv. pieskovaním (Air polishing)

Zuby so zubným kameňomZuby po odstránení zubného kameňa

Po vyčistení zubov, ošetríme Vaše ďasná dezinfekčnými a protizápalovými roztokmi.

Podrobne Vám vysvetlíme a ukážeme ako si máte správne čistiť zuby aby ste predchádzali zubným kazom, aké kefky a hygienické pomôcky by ste mali používať.

Na záver Vaše zuby naimpregnujeme vysokokoncentrovaným fluoridovým gélom, ktorý posilní obranyschopnosť Vašich zubov voči novým kazom.

Dentálna hygiena cena

Dentálna hygiena je v dnešnej modernej zubnej ordinácii dostupným štandardom. Mala by patriť medzi základné preventívnu starostlivosť o zdravie každého človeka. Cena dentálnej hygieny sa odvíja podľa náročnosti zákroku. Pre prehľad cien si pozrite stranu dentálna hygiena cennik.

Hľadáte nového zubára?

Vyskúšajte to s nami! Objednajte sa na vstupné vyšetrenie.

Celé vstupné vyšetrenie trvá zhruba 30 minút a jedná sa o určitý rozhovor so špecialistom, ktorý Vás oboznámi so stavom Vášho chrupu, navrhne Vám vhodné možnosti ošetrenia a dozviete sa aj cenovú kalkuláciu Vami zvoleného riešenia.

Objednávka na vstupné vyšetrenie