Zmeniť jazyk: SK | EN | DE
Objednávka na vstupné vyšetrenie

Kontakt


Zubná ambulancia pre deti MySmile

Líščie údolie 57, 842 31 Bratislava

+421 2 602 64359

+421 918 778 024

info@mysmile.skStomatologické centrum

Košická 58, 821 08 Bratislava

+421 905 368 916

info@mysmile.sk

Zubné implantáty

Objednávka na vstupné vyšetrenieNa dentálnom trhu je veľké množstvo firiem, ktoré distribuujú zubné implantáty. V MySmile používame implantáty zubov od švajčiarskej firmy Straumann, ktoré patria k jedným z najkvalitnejších na svete.

Po správnej indikácií a predchádzajúcich vyšetreniach Vám v lokálnej anestéze zavedieme bezbolestne zubný implantát do kosti.

Po vyhojení implantátov urobíme ich odtlačok, ktorý odošleme do laboratória, kde zhotovia  korunkovú časť zuba. V ambulancii Vám ju potom na implantát nasadíme. Takto nasadenú korunku alebo zubný mostík môžete hneď zaťažovať (jesť a hrýzť).


Pred liečbou Pred liečbou
Po implantacii Po implantacii
Pred nasadenim koruniek Pred nasadenim koruniek
Po nasadeni koruniek
Po nasadeni koruniek
Po nasadeni koruniek

Zubné implantáty cena

Celková cena sa skladá zo zavedenia implantátu do kosti a z následného protetického ošetrenia, pri ktorom sa na samotný zubný implantát umiestnia napríklad keramická korunka. Presná cena závisí od počtu implantátov potrebných v konkrétnom prípade. Zubné implantáty zdravotné poisťovne nehradia. Všetky podrobnosti Vám oznámime a prípadné otázky zodpovieme na základe podrobného vyšetrenia. Pre prehľad cien si pozrite stranu zubné implantáty cenník

Hľadáte nového zubára?

Vyskúšajte to s nami! Objednajte sa na vstupné vyšetrenie.

Celé vstupné vyšetrenie trvá zhruba 30 minút a jedná sa o určitý rozhovor so špecialistom, ktorý Vás oboznámi so stavom Vášho chrupu, navrhne Vám vhodné možnosti ošetrenia a dozviete sa aj cenovú kalkuláciu Vami zvoleného riešenia.

Objednávka na vstupné vyšetrenie