3 dôvody prečo k nám prejsť

  • Objednávka na konkrétny termín Ako nášho pacienta Vás ošetríme v čase, ktorý Vám najviac vyhovuje.
  • Moderné prístroje Najmodernejšie prístroje pre Vaše bezbolestné a krátke ošetrenie.
  • Vysoká loajalita 95% nových klientov máme z referencií našich spokojných pacientov.

Dôležité kontakty

STOMATOLOGICKÉ CENTRUM

Košická 58
821 08 Bratislava
Mobil: +421 905 368 916
Mobil: +421 918 778 024
E-mail: info@mysmile.sk

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

vkDent s.r.o.
Košická 58
821 08 Bratislava
IČO: 44010818
DIČ: 2022546691

Úvod >

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena

 

Dentálna hygiena je z pohľadu zdravia Vašich zubov jedno z najdôležitejších ošetrení, ktoré Vám odporúčame absolvovať.

 

Baktérie, ktoré nám spôsobujú bolestivé zubné kazy, zápaly ďasien, parodontitídu sa nachádzajú práve v zubnom povlaku, preto je veľmi dôležité vedieť sa o svoje zuby správne starať a nechávať si povlaky pravidelne odstraňovať (odporúčame spravidla minimálne raz za pol roka).

 

Dentálna hygienička Vám citlivo odstráni zubný kameň (to je už zmineralizovaný povlak) laserom alebo ultrazvukom. Keď sú zuby zbavené hrubých usadenín, zubné povlaky sa dočistia tzv. pieskovaním (Air polishing).

 

Po vyčistení zubov, ošetríme Vaše ďasná dezinfekčnými a protizápalovými roztokmi.

Podrobne Vám vysvetlíme a ukážeme ako si máte správne čistiť zuby, aby ste predchádzali zubným kazom, aké kefky a hygienické pomôcky by ste mali používať.

 

Na záver posilníme Vaše zuby koncentrovaným fluoridovým gélom, ktorý posilní obranyschopnosť Vašich zubov voči novým kazom.

 

PRED PO PRED PO
Dentálna hygiena pred ošetrením Dentálna hygiena po ošetrení Dentálna hygiena pred ošetrením Dentálna hygiena po ošetrení
Dentálna hygiena pred ošetrením Dentálna hygiena po ošetrení Dentálna hygiena pred ošetrením Dentálna hygiena po ošetrení

 

 

Dentálna hygiena cena

Dentálna hygiena je v dnešnej modernej zubnej ordinácii dostupným štandardom. Mala by patriť medzi základné preventívnu starostlivosť o zdravie každého človeka. Cena dentálnej hygieny sa odvíja podľa náročnosti zákroku. Pre prehľad cien si pozrite stranu dentálna hygiena cenník.

 

 

Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.