3 dôvody prečo k nám prejsť

  • Objednávka na konkrétny termín Ako nášho pacienta Vás ošetríme v čase, ktorý Vám najviac vyhovuje.
  • Moderné prístroje Najmodernejšie prístroje pre Vaše bezbolestné a krátke ošetrenie.
  • Vysoká loajalita 95% nových klientov máme z referencií našich spokojných pacientov.

Dôležité kontakty

STOMATOLOGICKÉ CENTRUM

Košická 58
821 08 Bratislava
Mobil: +421 905 368 916
Mobil: +421 918 778 024
E-mail: info@mysmile.sk

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

vkDent s.r.o.
Košická 58
821 08 Bratislava
IČO: 44010818
DIČ: 2022546691

Úvod >

Zubné implantáty

Zubné implantáty

 

Zubné implantátyJedná sa o špeciálny chirurgický typ nahradenia chýbajúceho zuba alebo viacerých zubov.

Na dentálnom trhu je veľké množstvo firiem, ktoré distribuujú zubné implantáty. V MySmile používame implantáty zubov od švajčiarskej firmy Straumann, ktoré patria k jedným z najkvalitnejších na svete.

Po správnej indikácií a predchádzajúcich vyšetreniach Vám v lokálnej alebo celkovej anestéze zavedieme bezbolestne zubný implantát do kosti.

Po vhojení implantátov urobíme silikónový odtlačok, odošleme ho do laboratória, kde zhotovia korunkovú časť zuba. V ambulancii Vám ju potom na implantát nasadíme. Takto nasadenú korunku alebo zubný mostík môžete hneď zaťažovať (jesť a hrýzť).

 

Zubné implantáty cena

Zubné implantátyCelková cena sa skladá zo zavedenia implantátu do kosti a z následného protetického ošetrenia, pri ktorom sa na samotný zubný implantát nasadí nadstavba na implantát a keramická korunka. Presná cena závisí od počtu implantátov potrebných v konkrétnom prípade. Zubné implantáty zdravotné poisťovne nehradia. Všetky podrobnosti Vám oznámime a prípadné otázky zodpovieme na základe podrobného vyšetrenia. Pre prehľad cien si pozrite stranu zubné implantáty cenník.

 

 

Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.